Beraberinde Eşi Sayın Fatma Nur ŞILDAK Hanımefendi, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Orhan KILIÇ ve İl Emniyet Müdürü Arif ÇANKAL ile birlikte ilçemize gelen Sayın Valimiz Hasan ŞILDAK'ı İlçemiz Kaymakamı Sedat ÖZDEMİR karşıladı.

         

         Sayın Valimiz öncelikle Kaymakamlık Makamını ziyaret etti. Sayın Kaymakamımız Sedat ÖZDEMİR yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

         

         Kaymakamlık ziyareti sonrasında İlçe Emniyet Amirliği'ne geçen Sayın Valimiz burada İlçe Emniyet Amir Vekili Veli KARAKAYA’dan Eminyet Amirliği ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

         

         Sayın Valimiz İlçede esnaf ziyaretlerinde de bulunup, vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Esnaf ve vatandaşlar Vali Bey' in ziyaretlerinden dolayı çok memnun kaldıklarını belirtti.

         

         İlçe Jandarma Komutanlığı'nıda ziyaret eden Sayın Valimiz burada İlçe Jandarma Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş. Halil TAŞKIN’dan Jandarma Komutanlığı ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

         

         Sayın Valimiz İlçemiz Köylerinden Ballık, Çatak ve Çörten Köylerini ziyaret ederek burada Muhtarlarımız ve köy halkı ile görüştü. Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyaretlerde vatandaşlarımızın taleplerini dinledi.

         

         Sayın Valimizin ziyaretleri esnasında beraberinde gelen Sayın Valimizin eşi Sayın Fatma Nur ŞILDAK hanımefendi ilçemizde Şehit, Gazi, engelli ve yardıma muhtaç aileleri ziyaret etti. Hanımefendiye ziyaretinde İlçe Kaymakamımızın eşi Sayın Yasemin ÖZDEMİR eşlik etti.

         

         Ziyaretler sonrasında akşam iftar yemeğinde İlçe Protokolü, İlçemiz Köy ve Mahalle Muhtarları, Şehit, Gazi, engelli ve yardıma muhtaç aileleri ile bir araya gelen Sayın Valimiz ve Eşi Hanımefendi iftara katılanlarla tek tek ilgilenerek sohbet etti.

 

İSAY2 Galeri