Bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak devletimizin öncelikli görevleri arasındadır. Yaşlılık, geçmişin muhasebesinin yapıldığı, tecrübe ve birikimlerin yeni kuşaklara aktarıldığı, anılarla yaşanılan bereketli bir dönemdir.

        Yaşlılarımızın bu anlamlı gününde 20.03.2018 tarihinde İlçemiz Kaymakamı Uğur KAPAR, İlçe Yazı İşleri Müdürü Ramazan BEKTEŞ ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdüresi Nezile Sayın SALMAN ile yaşlı ninemizi ziyarette bulundular.

        Tüm yaşlılarımızın “ Yaşlılar Haftasını” kutlayan ve Yaşlı Ninemizle sohbet ederek sorunlarını dinleyen Sayın Kaymakamımız Uğur KAPAR yaptığı açıklamada, “ Yaşlılarımızın dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Bugünlere gelmemiz de büyük emekleri olan büyüklerimiz için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak öncelikli görevlerimiz arasındadır. Yaşı kemale ermiş büyüklerimize huzurlu bir ortam sunmak, saygı ve hürmette kusur etmemek her şeyden önce bir vefa borcudurdedi.