İlçemizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri 28 Ekim Pazar günü Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk büstüne çelenklerin konulmasıyla başladı.

         

         29 Ekim Pazartesi günü saat 9:00 da ilçe kaymakamımız Sayın Sedat ÖZDEMİR’in makamında tebrikleri kabul etmesinin ardından “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” kutlamaları, İlçemizdeki Dirmil Ortaokulu bahçesinde devam etti.

       

         Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, İlçe Kaymakamımız Sedat ÖZDEMİR ve İlçe Belediye Başkanımız Ahmet SERTTAŞ kutlamalara katılanların bayramlarını kutladılar.

         

         Kutlamanın ardından Dirmil Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Emre KÖTELİOĞLU'nun Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın Cumhuriyet Bayramı mesajını okumasının akabinde, öğrenciler tarafından şiirlerin okunması, ve halk oyunu ekibi gösterilerinin sahnelenmesinin ardından tören geçişi ile program sona erdi.

         

         Altınyayla Kaymakamlığı olarak vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını kutlar, programın hazırlanmasında ve sunulmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 
 
İSAY2 Galeri